Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Інформація для директорів баз відпочинку

Дата: 31.03.2020 12:20

до розпорядження

Дальницького сільського голови

від "30" березня 2020 року № 54-р

Суб’єкту господарюванню

з надання тимчасового розміщення осіб

Відповідно до вимог протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 23.03.2020 року № 10, розпорядження Одеської облдержадміністрації від 27.03.2020 року № 01/01-17/232, Вам необхідно:

- заповнити форму з можливості перепрофілізації під час карантину для госпіталізації хворих та контактних осіб, а також для тимчасового розміщення відповідного медичного персоналу за посиленням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NnvBd7hDbP8BHFsf7SGzAPG0N2JxzKFYEflm8own-zI/edit?usp=sharing;

- встановити режим роботи з розрахунку одна особа чи сімя на 10 кв. метрів жилої площі;

- забезпечити умови дотримання дистанції між особами не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Про виконання вказаних вимог Прошу повідомити Дальницьку сільську раду.

За невиконання заходів щодо запобігання поширенню інфекційних хвороб відповідальні особи будуть нести персональну кримінальну та адміністративну відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства.

Інспектор з питань ЦЗ                                          В.Л.Рогачевський