A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Дальницька громада
Одеська область, Одеський район

Проекти рішень №- ««Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дальницької сільської ради».»

Кількість переглядів: 34
Скликання: -
Сесія: -
Тип документу: Проекти рішень
Дата: 09.06.2021
Номер документу: -
Назва документу: «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дальницької сільської ради».
Прикріплені файли:
  1. регуляторка на 2022р. (0.51 МБ)

      Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Дальницької сільської ради «Про встановлення ставок   податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дальницької сільської ради ».

      Проект рішення сесії Дальницької сільської  ради «Про встановлення ставок   податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Дальницької сільської ради»  розроблений   Фінансовим відділом Дальницької сільської ради.   Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки та пільги податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що забезпечить   надходження до місцевого бюджету для реалізації місцевих цільових програм,   врахувавши при цьому інтереси малих та середніх суб»єктів господарювання.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього розміщений  на офіційному веб-сайті Дальницької сільської ради dalnycka.gromada.org.ua.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань   приймаються у письмовому вигляді до  09.07.2021  17.00 год.   секретарем Дальницької сільської  ради (каб.№ 1)   за адресою: 67842,  с.Дальник, вул.Дружби,№ 126, або в електронному вигляді на e-mail: 9j7 ukr.net.


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора